Назад на інфопортал

Форма PD А1

Для здійснення будь-якої діяльності в Німеччині чи Австрії ви, як приватний підприємець (SZČO), ви повинні подати заявку на видачу сертифіката PD A1 у відповідному відділенні соціальної страхової компанії, що є підтвердженням того, що ви є застрахована особа у Словаччині або Чехії. Щоб отримати PD A1, ви повинні мати активну підприємницьку діяльність принаймні 2 місяці, але ви не можете мати заборгованість зі страхових внесків (не тільки в соціальній, але і в медичній страховій компанії). Бланк PD A1 можна знайти тут.

Formulár PD A1 nájdete tu.

У випадку діяльності у двох або більше державах-членах ЄС, необхідно вимагати визначення чинного законодавства. У цьому випадку вам не потрібно мати активну підприємницьку діяльність протягом 2 місяців, і ви можете поїхати за кордон відразу після подання заявки. Форму визначення чинного законодавства можна знайти тут:

Formulár pre určenie uplatniteľnej legislatívy nájdete tu.

Виконання діяльності без діючого А1 чи чинного законодавства вважається незадекларованою роботою.

Якщо у вас виникли запитання або додаткова інформація, не соромтеся звертатися до служби підтримки Jurling за тел. номер +421 918 878 852 або зареєструйтесь registrujte tu.

Назад на інфопортал

Заробляйте як ПП на перевірених проектах за кордоном

Актуальні монтажні роботи

Марек Кажимір

Служба підтримка Jurling

Потрібна додаткова інформація?

Пн. - Пт. (8:00 - 18:00)