Ми будемо раді Вам допомогти Пн. - Пт. (8:00-18:00)
Назад на інфопортал

Форма PD А1

Для здійснення будь-якої діяльності в Німеччині чи Австрії ви, як приватний підприємець (SZČO), ви повинні подати заявку на видачу сертифіката PD A1 у відповідному відділенні соціальної страхової компанії, що є підтвердженням того, що ви є застрахована особа у Словаччині або Чехії. Щоб отримати PD A1, ви повинні мати активну підприємницьку діяльність принаймні 2 місяці, але ви не можете мати заборгованість зі страхових внесків (не тільки в соціальній, але і в медичній страховій компанії). Бланк PD A1 можна знайти тут.

Formulár PD A1 nájdete tu.

У випадку діяльності у двох або більше державах-членах ЄС, необхідно вимагати визначення чинного законодавства. У цьому випадку вам не потрібно мати активну підприємницьку діяльність протягом 2 місяців, і ви можете поїхати за кордон відразу після подання заявки. Форму визначення чинного законодавства можна знайти тут:

Formulár pre určenie uplatniteľnej legislatívy nájdete tu.

Виконання діяльності без діючого А1 чи чинного законодавства вважається незадекларованою роботою.

Якщо у вас виникли запитання або додаткова інформація, не соромтеся звертатися до служби підтримки Jurling за тел. номер +421 918 878 852 або зареєструйтесь registrujte tu.

Приєднуйтесь до команди Юрлінґ!

Živnosť:
Необхідно заповнити
Необхідно заповнити
Необхідно заповнити
Необхідно заповнити

Цей сайт захищений Google reCaptcha. Політика конфіденційності та Умови використання.

Більше інформації про роботу за кордоном