Повернутися до складання

Электрики (сборка электрощитов) – Freiburg

Работа для электриков на изготовление и подключение шкафов по плану, осмотр, испытание и ввод в эксплуатацию. Сборка непосредственно на предприятии. Условие немецкий язык и активная Живность. Опыт работы в изготовлении распределительных щитов. Ставка от 23-24 €/ч. Начало работы- сейчас/по договоренности Продолжительность проекта: 6 месяцев

Місце розташування
Nemecko - Freiburg
Naplánovať cestu
Початок
ceйчас
Заробіток
от 4.600 € / месяц

Часті запитання

Замовлення на монтаж доступні лише для самозайнятих осіб приватних підприємців, які мають діючу підприємницьку діяльність, освіту або підтверджений досвід роботи в цій сфері. Ви працюєте за контрактом як окремий субпідрядник, а не як працівник.

Якщо у вас виникли запитання щодо підприємницької діяльності, її створення чи поновлення, зв’яжіться з нами.

Розмір загального заробітку на конкретному проекті залежить від обсягу контракту та його тривалості. У пропозиції переважають довгострокові проекти, які якщо вас влаштовують, змінюють один одного, тому ви можете працювати цілий рік. Заробітна плата виплачується щомісяця шляхом перерахування на банківський рахунок.

Зазвичай ми працюємо на будівництві з інтервалом у 2-4 тижні, або за домовленістю, потім у вас наплановані вихідні. Цей інтервал включено в особисте планування і завжди робиться наперед. Переконайтеся, що ви дотримуєтеся договору протягом узгодженого періоду. Іноземні клієнти дуже цінують надійність.

Ми надамо вам житло поруч із проектом за низькою ціною та розумним стандартом, ціна 15-20 € / ніч. Звичайно, ви можете знайти власне житло.

Проект монтажу успішно завершено

Виберіть із доступних на даний момент інсталяцій або зареєструйтеся.

Актуальні пропозиції монтажних робiт (8) Реєстрація
Марек Кажимір
Вам потрібна допомога чи порада?

Пн. - Пт. 8:00 - 18.00