Ми будемо раді Вам допомогти Пн. - Пт. (8:00-18:00)

Часті запитання

Загальні

Будучи в Україні або іншій країні ви завжди можете розраховувати на працю. Так як монтажні роботи відбуваються протягом року так і ви можете працевлаштуватися в будь який час.

Для співпраці з нами ви мусете бути приватним підприємцем але це неможе бути українське ПП. Це означає що ви мусете мати ПП оформлену в Словаччині або іншій країні що входить до Євросоюзу (напр. Польща, Чехія, Литва, Латвія, Естонія, Болгарія і т.д.).

Так, ви можете працювати в Німеччині якщо маєте ПП оформлене в іншій країні що входить до Євросоюзу (напр. Польща, Чехія, Литва, Латвія, Естонія, Болгарія і т.д.).

Документи ви оформляєте самостійно. На жаль, роботодавець немає можливість допомогти вам з оформленням цілого пакету документів. Служба підтримки Jurling вам надасть всю необхідну інформацію які документи вам необхідно мати, де їх взяти, де подавати документи і т.д. аби процес оформлення був швидким і без проблемов.

В Словаччину або на місце виконання роботи ви приїжджаєте самостійно.
Якщо ви знаходитеся в сусідніх країнах із Словаччиною і маєте всі необхідні документи то ви не мусете приїхати до Словаччини. Співбесіда відбудеться по відеозв’язку а документи будуть посилатися на електронну адресу.

Замовлення на монтажні роботи доступні лише для  підприємців, які мають активну підприємницьку діяльність та освіту в цій галузі. Ви працюєте за контрактом як окремий субпідрядник, а не як працівник.

У разі виникнення питань щодо підприємницької діяльності, її відкриття (реєстрації) чи поновлення, звертайтесь у службу підтримки Jurling письмово на kontakt@jurling.com або за телефоном +421 918 878 852 (робочі дні з 8:00 до 18:00).

Ви не можете взяти замовлення на монтаж без дійсного сертифіката про професійну компетентність згідно з розпорядженням Міністерства праці та соціальних питань Словацької Республіки (указ). Сертифікат видається компетентним органом на відповідність законодавчим умовам.

 

Під час виконання монтажу води, опалення та сантехніки обов’язковою умовою є кількарічний досвід у цій галузі, який повинен бути підтверджений відповідними рекомендаціями та навчанням.

Замовлення на працю розташовані в Німеччині та Австрії. Під час замовлення ви будете в контакті з німецькомовним представником клієнта. Для забезпечення безперервності праці та професіоналізму, необхідно мати можливість спілкуватися німецькою мовою на будівельному майданчику. Ми перевіряємо рівень німецької мови під час особистої співбесіди.

Замовлення на монтаж призначені виключно для електриків та монтажників з професійною кваліфікацією. В даний час ми не надаємо роботу помічникам і мулярам.

Форма А1 – це підтвердження від соціальної страхової компанії, якa підтверджує той факт, що ви все ще застраховані в країні де проживаєте і маєте оформлене ПП, навіть під час перебування  за кордоном, і що ви сплачуєте кошти  в країні де проживаєте і маєте оформлене ПП за соціальне страхування.

На підставі договору про роботу / замовлення форму видасть вам відповідна філія соціальної страхової компанії (приналежність регулюється офісом вашої підприємницької діяльності).

Якщо ви зазвичай працюєте в двох або більше країнах-членах ЄС, ви можете подати заявку на форму А1,  відповіднo до законодавствa.

Довідка про несудимість є умовою для деяких контрактів і в більшості випадків перевагою подальшої співпраці.

Спосіб подання заяви про несудимість в Словаччині:

1.Особистo

Місця, де можна отримати довідку про несудимість:

 

-Кримінальний реєстр Генеральної прокуратури, Кветна 13, Братислава (лише за цією адресою)(/Register trestov Generálnej prokuratúry, Kvetná 13, Bratislava (len na tejto adrese)

-IOMO на робочих місцях Словенської пошти – інтегровані пункти обслуговування/ IOMO na pracoviskách Slovenskej pošty – integrované obslužné miesta

-Посольство за кордоном/ Zastupiteľský úrad v zahraničí

 

  1. Електронний сервіс для громадян (Надання довідки про несудимість, Довідка про несудимість за кордоном)
  2. Електронний сервіс для OVM (портал OverSi.gov.sk, інтеграція на CSRÚ).

 

Довідку про несудимість у сервісних центрах МВС можна замовити у два способи:
– онлайн на сайті hsc.gov.ua

– безпосередньо у найближчому до Вас сервісному центрі МВС.

Довідку про несудимість можливо оформити в консульському відділі Посольства.

Термін оформлення – до 2-х місяців.

Консульський збір – 28 євро.

Перелік документів:

  1. Паспорт громадянина України для виїзду за кордон (ПГУВК) + копія.
  2. Дозвіл на проживання + копія.
  3. Заява на виконання консульської дії.

Зареєструйтесь за допомогою простої реєстраційної форми. Згодом служба підтримки Jurling зв’яжеться з вами та запросить на співбесіду.

Особиста співбесіда – це можливість познайомитись із вашим майбутнім діловим партнером, а також укласти на місці контракт на конкретне замовлення в Німеччині чи Австрії з можливістю моментальної співпраці.

Замовлення

Виберіть конкретне замовлення та підтвердіть його вибір. Служба підтримки Jurling повідомить вас протягом дня про всі необхідні деталі для роботи за кордоном. В описі  замовлення також зазначена його тривалість . Важливо зазначити, що, приймаючи замовлення, ви берете на себе відповідальність за його виконання протягом усього терміну.

Зазвичай ви працюєте на будівельних майданчиках з інтервалом 2-4 тижні або більше, і тоді у вас є вільний час. Також можна працювати через окремі проміжки часу. У вас є робочий цикл, інтегрований до вашого ообистого планування.

До початку виконання праці, службa підтримки Jurling надасть місце проживання поблизу проекту за низькою ціною та за розумними стандартами. Проживання оплачується кожним працівником окремо. Ціна проживання коливається приблизно від 15 до 20 € за ніч залежно від району, рівня та тривалості оренди. Звичайно, кожен працівник може вибрати помешкання самостійно .

Замовлення на монтажні роботи доступні по всій Німеччинi та Австрії. Вони найчастіше розташовуються в околицях великих промислових регіональних міст і мегаполісів.

Замовлення є довгостроковими і слідують один за другим , завдяки чому ми пропонуємо цілорічну співпрацю. Обов’язковою умовою є задоволеність кінцевого клієнта роботою, а також надійність під час замовлення і, звичайно, ваше задоволення від співпраці.

Mонтажні роботи

Загалом, це монтажна діяльність у галузі (електроустановки, промислові установки, сантехнічні роботи, опалення, сантехнічні установки, а також інші). Під час конкретного замовлення обсяг вашої роботи адаптується до потоку замовлення. Якщо у вас виникли запитання, завжди звертайтесь до служби підтримки Jurling, щоб уникнути ускладнень та можливих непорозумінь.

Замовник, а також його представник є остаточним замовником, який фінансово покриває конкретнe замовлення. Краще негайно звернутися до служби підтримки Jurling, щоб уникнути зайвих проблем. Якщо ви виявите будь-які розбіжності, які загрожують процесу встановлення, важливо проінформувати службу підтримки Jurling.

Остаточний замовник надає матеріал. Якщо під час замовлення ви помітили, що доставка матеріалу затримується у часі, необхідно зв’язатися зі службою підтримки Jurling, а також повідомити представника клієнта (керівник проекту, керівник будівництва). Зробіть те ж саме у випадку непридатності або пошкодження матеріалу та переконайтесь, що не продовжуєте установку.

У додатку до договору на поставку послуг та робіт перелічені обов’язкові інструменти, без яких неможливо провести монтаж. Як приватний підприємець, ви зобов’язані надати ці основні інструменти, а також інструменти відповідно до конкретного порядку замовлення. Негабаритні або специфічні інструменти надаються безпосередньо на будівельному майданчику. Позичення інструментів у інших підрядників (колег на місці) суперечить положенням про незалежність виконання контракту.

Про будь-які пошкодження необхідно повідомити представника клієнта на будівельному майданчику, а також службу підтримки Jurling негайно після з’ясування ситуації. У випадку невеликих збитків майже завжди є правило, згідно з яким клієнт погоджується видалити їх за вашої співпраці без права на подальшу компенсацію. Важливо, щоб ви діяли негайно, без зайвої затримки.

 

Дуже важливо бути захищеним навіть у разі серйозної шкоди. Тому важливо, щоб ви оформили страховку відповідальності. У цьому випадку страхова компанія відшкодує заподіяну шкоду. Підтримка Jurling допоможе вам організувати страхування.

Не соромтеся звертатися до нас, щоб уникнути проблем або поставити під загрозу плавний хід монтажу. Підтримка Jurling доступна вам кожного робочого дня з 8:00 до 18:00.

Заробіток

Сума загального заробітку на конкретному проекті обумовлена ​​обсягом контракту та його тривалістю. У пропозиції переважають довгострокові проекти, які, якщо клієнти задоволені, слідують один за одним, тож ви можете працювати протягом року. Калькулятор заробітку використовується для розрахунку попереднього заробітку за певним проектом.

Під час замовлення ви ведете щоденник монтажних робіт , який регулярно підтверджується клієнтом або його представником. В останній день місяця ви виставите рахунок-фактуру за свої послуги на основі підтвердженого журналу монтажних робіт.

Ваші гроші виплачуються щомісяця на підставі виставленого рахунку-фактури шляхом переказу на банківський рахунок. Ви заробляєте цілий рік.

Neboli vaše otázky dostatočne zodpovedané?

Kontaktuje Jurling podporu prostredníctvom e-mailu: kontakt@jurling.com

Більше інформації про роботу за кордоном