Ми будемо раді Вам допомогти Пн. - Пт. (8:00-18:00)

Політика конфіденційності

Шановний клієнте,

компанія Jurling робить особливий акцент на захист ваших персональних даних. Для того, щоб надати вам найкращі послуги, нам потрібно отримати та обробити ваші персональні дані. Усі ваші персональні дані вважаються конфіденційними та обробляються відповідно до Закону № 18/2018 зб. про захист персональних даних (Закон) та Регламент (ЄС) No 2016/679 (GDPR). Таким чином, ми хотіли б повідомити вас про принципи захисту персональних даних, які ми дотримуємось при їх обробці.

Ми обробляємо ваші персональні дані як спільні оператори. Ідентифікація спільних операторів:

Оператор 1: Jurling Gruppe k.s.
За адресою: Osiková 3210/3, 010 07 Žilina
IČO: 53 059 743
spoločnosť je zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Žilina, oddiel Sr, vložka č. 10342/L

Оператор 2: Jurling Elektromontage s.r.o.
За адресою: Rožňavská 8, 821 04 Bratislava
IČO: 52 753 727
spoločnosť je zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel Sro, vložka č. 142184/B

Оператор 3: Jurling HSE s.r.o.
За адресою: Rožňavská 8, 821 04 Bratislava
IČO: 45 388 598
spoločnosť je zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel Sro, vložka č. 63124/B

Дотична ​​особа

Під час обробки ваших персональних даних ви є суб’єктом даних, тобто  особа про яку обробляються персональні дані, що її стосуються .

Коло зацікавлених осіб: кандидати на укладення договору, договірні сторони (фізичні особи, з якими спільні оператори вступили в договірні відносини), статутні представники договірних сторін.

Призначення та обсяг обробки персональних даних

Oператори обробляють ваші персональні дані для таких цілей:

  • здійснення переддоговірних відносин із зацікавленими в укладенні договору ;        
  • укладення трудового договору на виконання робіт з нашими контрактними партнерами в Німеччині або іншій країні ЄС, на виконання зобов’язань та здійснення прав за договірними відносинами та для цілей взаємного спілкування ;
  • ведення внутрішньої бази персональних даних тих, хто зацікавлений у укладенні трудового договору, з тим, щоб із заявником можна було зв’язатися в майбутньому та запропонувати можливість укласти трудовий контракт на виконання робіт із підрядниками в Німеччині чи іншій країні ЄС, якщо він виявляється підходящим кандидатом;
  • ведення внутрішньої бази персональних даних підрядників, фізичних осіб, з якими укладено трудовий договір, з тим, щоб у майбутньому можна було зв’язатися з постачальником та запропонувати іншу можливість укласти контракт на роботу з контрактними партнерами в Німеччині чи іншому ЄС країні, якщо він виявляється підходящим кандидатом;
  • маркетингові цілі (веб-сайт) ;
  • виконання податкових зобов’язань;
  • бухгалтерія.

Ваші персональні дані збираються та обробляються в межах:

якщо ви зацікавлені укласти договір:

ім’я, прізвище, звання, адреса постійного місця проживання, адреса кореспонденції, дата народження, номер пасорту, номер телефону, адреса електронної пошти, дані про освіту, знання та кваліфікацію, досвід роботи. Bсі дані та інші записи, зазначені в офіційниx документax про освіту, дані ПП, посвідчення водія та інші дозволи на керування транспортними засобами, машинами та обладнанням, вміння користуватися власним автомобілем, довідки про вас, інформація про податковий номер Німеччини, ваше джерело зв’язку з нами, фотографія особи, нотатки з особистих співбесід, дані, подані в резюме та мовні навички, дата відкликання згоди на обробку ваших персональних даних.

якщо ви є учасником:

ім’я, прізвище, звання, адреса постійного проживання, адреса кореспонденції, дата народження, номер народження, номер ПП, номер телефону, адреса електронної пошти, дані про освіту, знання та кваліфікацію, досвід роботи в галузі, всі дані та інші записи перераховані в офіційному підтвердженні про освіту, торгову ліцензію, посвідчення водія та інші дозволи на експлуатацію транспортних засобів, машин та обладнання, можливість користування власним автомобілем, довідки про вас, інформація про податковий номер Німеччини, місця роботи з контрактними партнерами, дата укладення трудового договору, погодинна ставка винагороди, сторони, для яких ви виконували роботу, термін дії конкретного контракту на роботу, дата початку нашої співпраці, ваше джерело контакту з нами, фотографія особи, примітки з особистого співбесіди, деталі резюме та мовні навички, контакт для члена сім’ї, дата відкликання згоди на обробку ваших персональних даних.

Правова основа для обробки ваших персональних даних

згідно з ст. 6 пар. 1 b) Загальне положення про захист даних – це обробка, необхідна для виконання контракту, стороною якого ви є, як зацікавлена ​​особа, або що за вашим проханням як зацікавленої особи вживаються заходи до укладення контракту,

згідно зі ст. 6 пар. 1 а) Загальне положення про захист даних – це ваша явна та добровільна згода, якщо ви прямо даєте нам її заздалегідь визначеною метою, як зберігання ваших особистих даних у нашій внутрішній базі даних або використання ваших фотографій у маркетингових цілях на веб-сайті.

Надання ваших персональних даних, які оператори обробляють на законних підставах виконання контракту та додоговірних заходів, є вимогою, передбаченою договором. Якби ви не надали нам своїх персональних даних у зазначеному вище обсязі, ми не змогли б належним чином виконати наші юридичні зобов’язання або зобов’язання, що випливають із наших з вами договірних відносин.

Кому ми надаємо ваші персональні дані?

Oператори надішлють ваші персональні дані своїм контрактним партнерам у Німеччині або в інших країнах ЄС, які при необхідності направлять їх до необхідних державних чи місцевих органів влади. Ваші персональні дані також будуть доступні уповноваженим посередникам – особaм, уповноваженим вести бухгалтерський облік та виконувати податкові зобов’язання, аудитору, законному представнику та постачальникам послуг, оператори яких виконують необхідну діяльність, таку як. співробітники, компанії, що займаються адмініструванням та експлуатацією ІТ-сервісів, серверів, веб-сайтів, служб електронної пошти та інші ділові партнери. Постачальники послуг піддаються ретельному відбору, і згодом їм доручають обрані види діяльності, виконання яких вони повинні виконувати виключно вказівками операторів.

Період зберігання ваших персональних даних

Oператори оброблятимуть ваші персональні дані протягом часу, необхідного для досягнення зазначеної мети, суворо дотримуючись принципу мінімізації збереження ваших персональних даних.

З метою укладення трудового договору на виконання робіт з нашими контрактними партнерами в Німеччині або іншій країні ЄС, оператори оброблятимуть ваші персональні дані на час взаємних договірних відносин між вами як суб’єктом даних та операторами взаємні вимоги, що випливають із договірних відносин, які, як правило, проходять через чотири роки після розірвання договору.

Як частина ведення внутрішньої бази даних тих, хто зацікавлений укласти контракт, щоб спільні оператори могли зв’язатися з вами в майбутньому та запропонувати можливість виконувати роботи для підрядників у Німеччині чи інших країнах ЄС, якщо їх відповідним кандидатом, ваші персональні дані будуть оброблятися протягом 2 років з моменту надання вашої згоди для обробки персональних даних, якщо інший термін згоди не вказаний у самій згоді.

Як частина ведення внутрішньої бази даних постачальників, фізичних осіб, з якими укладено трудовий договір, щоб спільні оператори могли зв’язатися з вами в майбутньому та запропонувати вам ще одну можливість виконувати роботи для підрядників у Німеччині чи інших країнах ЄС як відповідний кандидат, ваші персональні дані будуть оброблятися протягом 2 років з моменту надання вашої згоди для обробки персональних даних, якщо інший термін обробки не вказаний у самій згоді.

У маркетингових ціляхоператори оброблятимуть ваші персональні дані (фотографії) протягом одного року з моменту надання вашої згоди до обробки персональних даних, якщо в самій згоді не вказано інший час обробки.

Згодом ваші персональні дані будуть знищені відповідно до чинного законодавства.

Інші умови обробки ваших персональних даних

Oператори не мають наміру передавати ваші персональні дані третій країні або міжнародній організації.

Ваші персональні дані будуть захищені  лише протягом часу, необхідного для виконання цілей обробки. Доступ до ваших персональних даних отримають лише особи, уповноважені обробляти персональні дані, які обробляють їх на підставі вказівок операторів.

Ми будемо раді відповісти на будь-які запитання чи коментарі щодо захисту Ваших персональних даних на електронну адресу kontakt@jurling.com

Як дотична ​​особа, ви маєте право:

Право доступу – ви маєте право надати копію персональних даних, які ми маємо про вас, а також інформацію про те, як ми використовуємо ваші персональні дані. У більшості випадків ваші персональні дані будуть надані вам у письмовій формі, якщо вам не потрібен інший спосіб їх надання. Якщо ви запитували цю інформацію електронними засобами, вона буде надана вам в електронному вигляді, якщо це технічно можливо.

Право на виправлення – ми вживаємо розумних заходів для забезпечення точності, повноти та своєчасності інформації, яку ми маємо про вас. Якщо ви вважаєте, що інформація, яку ми зберігаємо, є неточною, неповною або застарілою, будь ласка, не соромтеся просити нас змінити, оновити або доповнити цю інформацію.

Право на видалення персональних даних  – ви маєте право вимагати від нас видалення ваших персональних даних, наприклад, якщо отримані нами персональні дані про вас більше не потрібні для виконання початкової мети обробки. Однак ваше право має оцінюватися з урахуванням усіх відповідних обставин. Наприклад, ми можемо мати певні юридичні та нормативні зобов’язання, а це означає, що ми не зможемо виконати ваш запит.

Право на обмеження обробки – за певних обставин ви маєте право вимагати від нас припинення використання ваших персональних даних. Це, наприклад, коли ви вважаєте, що особиста інформація, яку ми зберігаємо про вас, може бути неточною або коли ви вважаєте, що нам більше не потрібно використовувати вашу особисту інформацію.

Право на передачу даних – за певних обставин ви маєте право попросити нас передати персональні дані, які ви нам надаєте, іншій третій стороні на ваш вибір. Однак право на перенесення поширюється лише на персональні дані, які ми отримали від вас за вашою згодою або за договором, стороною якого ви є.

Право на заперечення – Ви маєте право заперечувати проти обробки даних, яка базується на наших законних інтересах. Якщо у нас немає вагомих законних причин для обробки, і ви заперечуєте, ми не будемо обробляти ваші персональні дані далі.

Право подати клопотання про порушення справи про захист персональних даних – якщо ви вважаєте, що ми обробляємо ваші персональні дані несправедливо чи незаконно, ви можете подати скаргу до контролюючого органу, який є Управлінням захисту персональних даних Словацької Республіки , Hraničná 12, 820 07 Братислава 27; тел. номер: +421 / 2/3231 3214; пошта: statny.dozor@pdp.gov.sk, https://dataprotection.gov.sk. У разі подання пропозиції в електронній формі необхідно, щоб вона відповідала вимогам § 19 абз. 1 Закону № 71/1967 зб. про адміністративне судочинство (адміністративний процес).

Cookies

Наш веб-сайт використовує файли cookie. Файли cookie – це невеликі текстові файли, які зберігаються на вашому комп’ютері, мобільному телефоні чи іншому пристрої. Файли cookie забезпечують належне технічне функціонування нашого веб-сайту, а також аналіз використання вами веб-сайту. За допомогою файлів cookie веб-сайт розпізнає пристрій користувача. Інформація, що зберігається у файлах cookie, може бути отримана веб-сайтом при повторному відвідуванні його пізніше. Мета використання файлів cookie – краще зрозуміти інтереси відвідувачів нашого веб-сайту.

Зокрема, ми використовуємо такі типи файлів cookie:

Функціональні та технічні файли cookie: це, головним чином, файли cookie, які можуть зберігати процес на всій сторінці або вибрані значення фільтра, або мати на увазі інші налаштування незареєстрованого користувача та забезпечувати належне функціонування нашого веб-сайту. Ми обробляємо ці файли cookie на законних підставах переддоговірних, договірних відносин та на наших законних інтересах.

Аналітичні файли cookie:

Аналітичні файли cookie допомагають нам проаналізувати, як ви орієнтуєтесь на нашому веб-сайті, який вміст для вас має значення. Ми обробляємо ці файли cookie на законних підставах вашої згоди.

Маркетингові та рекламні файли cookie:

  • Google Ads
  • Facebook Pixel
  • Sklik

Ми використовуємо маркетингові та рекламні файли cookie для відображення цільової та відповідної реклами. Ми обробляємо ці файли cookie на законних підставах вашої згоди. Ми повідомляємо користувачам про використання файлів cookie на нашому веб-сайті за допомогою банера, розміщеного внизу веб-сайту. Банер cookie дозволяє вам вибрати, які типи файлів cookie ми можемо використовувати щодо вас, у розділі банера керування файлами cookie.